www.childdream.com.ua

Про проект "Здійсни Дитячу Мрію"

У кожного з нас в дитинстві була мрія, здійснити яку нам допомагали наші батьки, родичі, та на жаль, не в кожного є така розкіш як сім’я. Ми працюємо над соціальним проектом, який спрямований на допомогу діткам з дитячих будинків. На сайті вихователі надсилають фотографії малюнків з мріями діток. Кожний охочий може долучитись і втілити цю мрію в життя. Давайте разом дарувати дітям щастя!

Результатом проекту буде те, що діти зможуть відчути себе щасливими і потрібними. Для когось подарувати плаття чи ляльку дитині – це дрібниця, а для них це запам’ятається на все життя.

Проект здiйснено спiльно з конкурсом краси "Міс Львів"

Конкурс краси «МісЛьвів» проводиться нами у культурній столиці України з 2009 року, за цей час наш конкурс став не просто визнаним, він став народним. Це унікальний проект, який за багаторічну історію свого існування є гордістю і надбанням нашого міста. Щороку захід збирає навколо себе відомих дизайнерів, художників, бізнесменів, громадських діячів, політиків, представників засобів масової інформації регіону та звичайних львів’ян, які прагнуть побачити на власні очі, хто ж представлятиме Львівщину на національному конкурсі краси «Міс Україна». 

«Міс Львів» давно вже вийшов за рамки конкурсу краси. Ми з кожним роком все більше і більше уваги приділяємо соціальній складовій. Сьогодні «Міс Львів» – це платформа для ідейних, активних, дієвих, молодих дівчат, які силою своєї краси, молодості та добротою прагнуть змінити життя реальних людей